„Zaczarowany las” w sali GOK

5 maja we włoszakowickiej sali widowiskowej GOK na dzieci z oddziałów przedszkolnych we Włoszakowicach i Bukówcu Górnym oraz na podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy im. Wernera Kenkla czekała nie lada niespodzianka. Był nią spektakl pt. „Zaczarowany las” wystawiony przez Teatr Lalek Pinokio z Nowego Sącza.

Podczas przedstawienia mali i nieco więksi widzowie mieli okazję poznać losy trójki przyjaciół. Ci, nieco nieroztropnie, zakradli się do tytułowego zaczarowanego lasu, gdzie poza licznymi przygodami natrafili także na jego tajemniczych mieszkańców. Śmiechu i zabawy było przy tym co niemiara, choć nie zabrakło też końcowego morału.

Głównym organizatorem wydarzenia była Fundacja Kółko i Krzyżyk z Ostrowa Wielkopolskiego, a współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach.