Szalony Dzień Kobiet w Bukówcu

To był bez wątpienia wieczór pełen wrażeń. Mowa oczywiście o pierwszej z zaplanowanych w Bukówcu Górnym imprez z okazji Dnia Kobiet, która odbył się w sobotę 11 marca w tamtejszej sali wiejskiej.

Przed publicznością złożoną z ponad dwustu przedstawicielek płci pięknej, zarówno z gminy Włoszakowice, jak i spoza niej, wystąpił Szymon Gąda wraz z solistkami Katarzyną Józefczak, Anną Sobol i Julią Bajon. Koncert obfitował w największe przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej, śpiewane zespołowo, solowo lub w duetach. Wykonywane utwory porwały licznie zgromadzone panie do iście szampańskiej zabawy, nie tylko przy stołach, ale i na parkiecie.

Po przerwie na bukówieckiej scenie wystąpił również miejscowy Kabaret Dziura w składzie Zofia Dragan, Tomasz Skorupiński i Ryszard Sobecki. Kabareciarze zaprezentowali swe kultowe skecze i piosenki kabaretowe, jak zawsze rozśmieszając wszystkich do łez.

Wśród typowo damskiej publiczności obecni byli również przedstawiciele męskiej części naszej społeczności, w tym wójt gminy Włoszakowice Robert Kasperczak oraz sołtys Bukówca Tadeusz Malepszy. Obaj panowie złożyli świętującym paniom okolicznościowe życzenia, wręczając przewodniczącej Koła Gospodyń Wiejskich „Bukówczanki” (organizatora wydarzenia) Kamili Gnacińskiej bukiet kwiatów i list gratulacyjny. Nie omieszkali też przyłączyć się do wspólnej zabawy.

Przypominamy, że już w najbliższą sobotę 18 marca, również w sali wiejskiej w Bukówcu Górnym, odbędzie się Gminny Dzień Kobiet. Tym razem na scenie zaprezentuje się Kwintet Instrumentów Dętych Blaszanych MASTERBRASS. Początek o godz. 19.00, wstęp wolny. Zapraszamy!

A.A.

Galeria