Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach serdecznie zaprasza na zakończenie roku szkolnego Samorządowego Ogniska Muzycznego we Włoszakowicach 23 czerwca o godz. 16:00. Zwieńczą je doroczne popisy muzyczne uczniów. Uroczystość odbędzie się w Sali Widowiskowej GOK we Włoszakowicach. Wstęp wolny.
