Zakończenie zajęć w UTW

W środę 26 czerwca we włoszakowickiej sali widowiskowej GOK odbyło się zakończenie zajęć w Uniwersytecie Trzeciego Wieku, działającym przy Gminnym Ośrodku Kultury we Włoszakowicach od 1 lutego tego roku.

Wójt gminy Włoszakowice Marek Wąsowicz wręczył dyplomy uczestnictwa przeszło 100 słuchaczkom i słuchaczom UTW, którzy przez okres pięciu miesięcy systematycznie uczęszczali na zajęcia z gimnastyki prozdrowotnej, języka angielskiego, komputera i fotografii oraz szydełkowania.

W czasie spotkania swoimi refleksjami i opiniami o zajęciach podzielili się zarówno organizatorzy i uczestnicy, jak i prowadzący zajęcia.

Z okolicznościowym minirecitalem w części artystycznej wystąpił zespół wokalny „Melodia” pod kierunkiem Marioli Jagodzik, w większości także złożony z uczestniczek UTW.

Zapowiedziano oficjalnie kontynuację zajęć począwszy od października.

Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach reprezentował prowadzący spotkanie Paweł Borowiec.

(pb), zdj. N. J-M.