Wystawa zdjęć w Chacie Polskiej

Od pierwszych dni lutego we włoszakowickiej Chacie Polskiej trwa wystawa zdjęć pt. „Powrót do przeszłości. Gmina Włoszakowice”. Jest to kolejny akcent zawartej pod koniec ubiegłego roku współpracy pomiędzy marketem a Gminnym Ośrodkiem Kultury we Włoszakowicach.

Do tej pory w ramach wspomnianej współpracy odbyły się już wystawa obrazów pt. „Pejzaż gminy Włoszakowice” oraz dwa minikoncerty absolwenta Samorządowego Ogniska Muzycznego we Włoszakowicach Kacpra Poloszyka. Najnowsza wystawa, jak sama jej nazwa wskazuje prezentująca minione dzieje naszej gminy, jest zatem czwartą odsłoną tej kooperacji. Wystawiane zdjęcia, pochodzące oczywiście z archiwum Gminnego Ośrodka Kultury, przedstawiają przede wszystkim organizowane tutaj przed laty wydarzenia kulturalne i sportowe.

Wystawę można podziwiać codziennie aż do początku marca w godzinach otwarcia sklepu.