„Wesołe wakacje” dobiegają końca

Choć chcielibyśmy, żeby trwały w nieskończoność, to niestety musimy to ogłosić – „Wesołe wakacje 2021” pomału dobiegają końca. Jako ostatni w letnich zajęciach półkolonijnych uczestniczą obecnie najmłodsi mieszkańcy Jezierzyc Kościelnych.

Półkolonie w Jezierzycach rozpoczęły się w miniony poniedziałek i potrwają do najbliższego piątku. W ich ramach dzieci biorą udział w licznych grach i zabawach przygotowanych przez animatorki z firmy Anima Kids. Nie brakuje też zajęć plastycznych i kulinarnych, takich jak na przykład wspólne pieczenie pizzy.

Na pocieszenie dodamy, że nie jest to całkowity koniec atrakcji przygotowanych w ramach tegorocznych „Wesołych wakacji”. W najbliższy piątek 13 sierpnia na placu zabaw w Dominicach odbędzie się jeszcze drugi z zaplanowanych plenerowych pokazów filmowych (początek o godz. 19.30), a w niedzielę 29 sierpnia we włoszakowickiej sali widowiskowej zostanie powtórzone przedstawienie teatralne „Pożegnanie Karolka” (godz. 15.00). Oczywiście serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na oba wydarzenia!

A.A.