Półkolonie czas start

Tegoroczne półkolonie letnie organizowane w ramach „Wesołych Wakacji” z GOK Włoszakowice w pierwszej kolejności zawitały do Krzycka Wielkiego. Ze względu na duże zainteresowanie zajęciami uczestniczące w nich dzieci zostały podzielone na dwie grupy, odbywające kolonie w dniach 4-15 lipca (po jednym tygodniu każda).

Przez najbliższe dwa tygodnie na najmłodszy mieszkańców Krzycka i sąsiedniej Sądzi w wieku od 4 do 12 lat będą czekać liczne atrakcje. Łączącym je tematem przewodnim są w tym roku Hawaje, ich kultura, zwyczaje, sztuka i kuchnia. Nie zabraknie więc lekcji tematycznych, eksperymentów naukowych, warsztatów plastycznych i zajęć kulinarnych. Wszystko to pod czujnym okiem animatorek z firmy Anima Kids.

W dalszej kolejności podobne półkolonie zagoszczą również w Zbarzewie, Boszkowie, Bukówcu Górnym, Jezierzycach Kościelnych i Boguszynie. Ich harmonogram, a także spis pozostałych wydarzeń organizowanych w ramach „Wesołych Wakacji”, można znaleźć w zakładce „Kalendarz imprez” (prawa, górna część strony).

A.A.