Koncert w walentynkowym klimacie

Luty nierozłącznie kojarzy się ze świętem wszystkich zakochanych, czyli Walentynkami. Jak wiadomo jednym z najlepszych sposobów wyrażania miłości jest muzyka, zwłaszcza w wydaniu śpiewanym. Dlatego też 9 lutego we włoszakowickiej sali widowiskowej GOK odbył się koncert walentynkowy w wykonaniu Studia Muzyki Szymona Gądy.

Podczas piątkowego koncertu zaprezentowali się najstarsi soliści studia, w tym zarówno dorośli, jak i ci u progu dorosłości (uczniowie szkół średnich). Na scenie towarzyszył im instruktor muzyczny Szymon Gądą, który wspierał swoich podopiecznych głosem i akompaniamentem. W wykonywanym repertuarze znalazły się oczywiście najpiękniejsze piosenki o miłości, śpiewane w różnych stylach i językach. Całość uświetnił występ pary tanecznej z leszczyńskiej Szkoły Tańca Margo.

Warto wspomnieć, że koncert stanowił podsumowanie kolejnego etapu nauki w studiu i był niejako sprawdzianem dla występujących artystów.

O właściwe nagłośnienie koncertu zadbała firma Soundproduction Dariusz Wandolski. Współorganizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury we Włoszakowicach.

A.A., zdj. D. Jerzyk