Film promocyjny Chóru Męskiego

Chór Męski im. Karola Kurpińskiego we Włoszakowicach prowadzi ciągły nabór nowych członków. Z tej okazji powstał film promujący działalność tego najstarszego, do dzisiaj występującego zespołu muzycznego w naszej gminie.

Poniższy filmik przygotowała pochodząca z Włoszakowic studentka filmoznawstwa i kultury mediów na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Anna Frankowska, na specjalne zlecenie Gminnego Ośrodka Kultury we Włoszakowicach. Zapraszamy do oglądania!

Jednocześnie przypominamy, że do chóru można zapisać się przed każdą próbą (w każdy poniedziałek o godz. 19.00 w sali prób obok Ogniska Muzycznego we Włoszakowicach), po kontakcie z dowolnym chórzystą lub w biurze Gminnego Ośrodka Kultury we Włoszakowicach (ul. K. Kurpińskiego 29, pon. 8.00-16.00, wt.-pt. 7.30-15.30).